Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy

Co jest grane w naszym kinie

Informacje / Kino , filmy
Data: 03 PaL 2006 - 07:35
październikowy rozkład jazdy kinowej

WRZEŚNIOWY ROZKŁAD JAZDY KINOWEJ

dataplakatparę słówgodzinacena
6,7,8Pete Garrison jest agentem amerykańskiej Secret Service, który przed 20 laty ocalił życie prezydentowi USA, osłaniając go własnym ciałem przed zamachem.

Podziwiany i szanowany przez kolegów z Secret Service, Garrison jest doświadczonym agentem, obecnie odpowiedzialnym za ochronę Pierwszej Damy.

Żyje na wysokim szczeblu, w uporządkowanym świecie hierarchii, planów, map, samochodowych orszaków, haseł, specyficznego języka i procedur. Ten świat ma swój sens, dopóki nie zacznie go toczyć jakiś sekret.
17.00
11
13,14,15,
16*,17*,18*
Kolejne filmowe przygody zgryźliwego kota Garfielda, znanego bohatera komiksowych opowiastek. Tym razem właściciel kocura postanawia zabrać go razem z sobą w podróż do Wielkiej Brytanii. Niefortunnie jednak (dla właściciela rzecz jasna) zwierzak zostaje na lotnisku pomylony z innych czworonogiem i trafia do właścicieli wspaniałego pałacu.
15.00
*seanse na zamówienie (tylko)
11-n
10-u
13,14,15

obrazek

Rzecz dzieje się w Meksyku w 1888 roku i opowiada historię dwóch kobiet – jedna jest świetnie wyedukowaną, pochodzącą z szanowanej rodziny, młodą damą, a druga, to biedna sierota o twardym charakterze.

Obie postanawiają walczyć z niesprawiedliwością panującą na świecie poprzez… napadanie na banki.
W rolach głównych: Jennifer Coolidge (”Legalna blondynka”), Carmen Electra (”Starsky i Hutch”) i Alyson Hunnigan (”American Pie”).
17.0011
20,21,22Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco.

Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.
17.00
11
27,28,29Nowa wersja legendarnego horroru o amerykańskim małżeństwie, które nieświadomie adoptuje dziecko antychrysta.17.0011Artykul ze strony Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy
http://pudelka.hajnowka.com.pl/

Adres WWW tego artykulu to:
http://pudelka.hajnowka.com.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=638

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401