Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy

CO JEST GRANE W NASZYM KINIE

Informacje / Kino , filmy
Data: 28 Sie 2006 - 07:49
WRZEŚNIOWY ROZKŁAD JAZDY KINOWEJ

dataplakatparę słówgodzinacena
1,2,3Najnowsza adaptacja kinowa jednej z najbardziej znanych historii miłosnych w dziejach literatury. Marek, król Kornwali wysyła swojego siostrzeńca, Tristana do Irlandii by ten przywiózł mu Izoldę którą ma zamiar wziąć za żonę.

Podczas, drogi powrotnej gdy złotowłosa Izolda i Tristan płyną statkiem przez przypadek zostaje im podany przeznaczony dla młodej pracy napój miłosny. Oboje dozgonnie się zakochują...
18.00
11
8,9*11,12,13,14
Druga część przygód dzielnego Willa Turnera oraz jego ukochanej Elizabeth. W filmie rzecz jasna nie zabraknie pirackiego Kapitana Jacka Sparrowa i jego przeklętej załogi…18.00


*16.00 i do ugodn.
11
15,16,17Złośliwa parodia komedii romantycznych w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera, współautorów scenariuszy ”Strasznego filmu” i ”Spy Hard, czyli szklanką po łapkach”.

W rolach głównych: Jennifer Coolidge (”Legalna blondynka”), Carmen Electra (”Starsky i Hutch”) i Alyson Hunnigan (”American Pie”).
18.0011
*20,21,25,26


22,23,24
Grupa nieustraszonych Wikingów udaje się w podróż do wioski Galów, by zrozumieć czym jest strach, gdyż słyszeli, że dodaje o­n ludziom skrzydeł.

Niestety okazało się, że Galowie boją się tylko jednej rzeczy na świecie – że pewnego dnia niebo im spadnie na głowy. Okazuje się jednak, że wśród Galów ukrywa się jeden tchórz...
*godziny seansów do uzgodnienia

16.00
9-u 10-n
22,23,24Film opowiada o losach przyjaźni Maxa (w tej roli Robert Gonera) i Leona (Andrzej Grabowski) których zetknął przypadek, a ściga pech.

Przez szefa plajtującej agencji ochrony Stanisława Góraja (Zbigniew Zamachowski), zostają wplątani w sensacyjną historię. W efekcie bohaterowie zostają zmuszeni do zmierzenia się z prawdziwą mafią - rodziną Gambini, na czele której stoi Luciano.

Zmagania bohaterów pilnie i czujnie obserwują Agenci Służb Specjalnych.
18.0011
29,30, 01.XPrzeróbka horroru 'Wzgórza mają oczy' Wesa Cravena z 1977 roku. Bohaterami filmu jest rodzina Carterów, która właśnie wybiera się w podróż do Kalifornii, by obejrzeć odziedziczoną kopalnię srebra.

Podczas jazdy, na pustkowiu psuje im się samochód. Okazuje się, że - na ich nieszczęście - pobliskie wzgórze zamieszkane jest przez rodzinę kanibali.

18.00
Artykul ze strony Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy
http://pudelka.hajnowka.com.pl/

Adres WWW tego artykulu to:
http://pudelka.hajnowka.com.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=629

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401