Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy

Przyjdź na koncert! Bądź solidarny! Pomóż odbudować szkołę w Białowieży!

Informacje / Puszcza Białowieska
Data: 24 Lut 2006 - 07:32
"... Zwieńczeniem tej światowej akcji będzie koncert niezależnego białoruskiego artysty Todara i zespołu „W – Z Orkiestra”, który organizuje Białowieski Ośrodek Kultury 4 marca o godzinie 18:00 w kinie Żubr w Białowieży. Inicjatorzy akcji dla ratowania Puszczy Białowieskiej postanowili przekazać cały dochód z koncertu na odbudowę spalonej w grudniu szkoły w Białowieży..."

3 marca br. Dzień Światowej Solidarności dla Puszczy Białow
ieskiej – „Jedna Puszcza”

Celem akcji jest zwrócenie uwagi świata na to, że najstarszy las Europy, ostatni naturalny o cechach pierwotnych, podzielony i przerżnięty wylesioną granicą, nie jest objęty jednorodną formą ochrony i zarządzania. Mimo różnych form ochrony Puszcza po stronie polskiej i białoruskiej zatraca swój pierwotny charakter.

Zwieńczeniem tej światowej akcji będzie koncert niezależnego białoruskiego artysty Todara i zespołu „W – Z Orkiestra”, który organizuje Białowieski Ośrodek Kultury 4 marca o godzinie 18:00 w kinie Żubr w Białowieży. Inicjatorzy akcji dla ratowania Puszczy Białowieskiej postanowili przekazać cały dochód z koncertu na odbudowę spalonej w grudniu szkoły w Białowieży. Na koncercie zostaną wykonane utwory z najnowszej płyty z wierszami Uladzimira Nieklajewa i starsze dedykowane dzikiej przyrodzie Puszczy.

Bilety można zamawiać w Białowieskim Ośrodku Kultury.


B.O.K. ul. Sportowa 1, 17-230 Białowieża<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

Tel/fax: 0856812460<o:p></o:p>

E-mail: bok_bialowieza@wp.pl<o:p></o:p>

Dyrektor BOK Julita Tokajuk: 502750029
Artykul ze strony Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy
http://pudelka.hajnowka.com.pl/

Adres WWW tego artykulu to:
http://pudelka.hajnowka.com.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=533

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401